واحد برنامه نویسی و توسعه در شیرپوینت

واحد برنامه نویسی و توسعه

دپارتمان توسعه شرکت رهیاب رایان فردا با بیش از 5 نیروی متخصص و حرفه ای مشغول به کار می باشند. قابلیت های بالای برنامه نویسی این تیم باعث شده است که پروژه ها به بهترین نحو ممکن و بالاترین کیفیت انجام شوند.

گوشه ای از تخصص های مورد استفاده در دپارتمان برنامه نویسی و توسعه شرکت رهیاب رایان فردا عبارتند از:

HTML, CSS, JS, JQ, Bootstrap, Kendo, PNP, VUE, TS, Angular & …

لازم به ذکر است که جدا از این تخصص ها فوق، تسلط کامل به SharePoint و مفاهیم آن برای کارشناسان دپارتمان توسعه و برنامه نویسی الزامی است.

واحد تولید محصول

دپارتمان تولید محصول شرکت رهیاب رایان فردا، با هدف تولید نرم افزارها و سامانه های عمومی که برای عموم شرکت ها کاربرد دارند چه بر مبنای شیرپوینت و یا خارج از آن از سال 1397 شروع به کار کرده است. در این مدت کوتاه موفق به تولید 3 محصول موفق شده ایم که در صفحه محصولات می توانید جزئیات آنها را ببینید. دانش فنی مورد نیاز کارشناسان فنی این دپارتمان نیز مشابه با دپارتمان توسعه نرم افزار می باشد که در زیر می توانید ملاحظه کنید:

HTML, CSS, JS, JQ, Bootstrap, Kendo, PNP, VUE, TS, Angular & …

هماهنگی تنگاتنگی میان این دپارتمان و دپارتمان تست و پشتیبانی وجود دارد تا محصولات تولید شده را تست کرده و بعد از فروش در اختیار تیم پشیبانی قرار خواهند گرفت.

واحد تولید محصول

Bi و هوش تجاری

واحد گزارش و هوش تجاری

در دوره ای هستیم که تولید نرم افزارهایی که قابلیت ذخیره اطلاعات را داشته باشند و گزارشات ساده و لیست های کلی از داده ها را ارائه دهند کافی نیستند. مدیران سطح بالای سازمان و سرمایه گذارن و سهامداران نیازمند اطلاعات جمع آوری شده از بانک های اطلاعاتی مختلف و تولید گزارشات و داشبورد های تجمیعی و تخصصی هستند تا بتوانند تصمیم سازی کنند. پردازش حجم بالای داده ها یا Big Data و همچنین مدیریت و نگهداری صحیح بانک های طلاعاتی و تولید داشبوردهای پیچیده مدیریتی از جمله فعالیت های دپارتمان BI & DB Admin شرکت رهیاب است که تخصص هایی مانند :

SQL Server DBA, Power BI, Sql Server Performance & Tuning, QlikView & …

را در خود دارد.

واحد تجزیه و تحلیل سیستم

دپارتمان تحلیل نرم افزار شرکت رهیاب رایان فردا، با هدف تحلیل هر چه دقیق تر نیازمندی های مشتری ایجاد شده است. معمولا مشتریان محترم یا به طور دقیق نیازمندی های خود را نمی دانند و یا در انتقال این نیازمندی ها به شرکت کمبودهایی به وجود می آید. از این رو دپارتمان تحلیل نرم افزار ما با شرکت در جلسات مشتری و پر کردن فرمها طراحی شده در خصئص تحلیل نرم افزار سعی در جمع آوری کامل اطلاعات کرده و با تبدیل این نیازمندی ها به سند تحلیل و پروتوتایپ های گرافیکی نقاط و کمبود های موجود را پوشش می دهد. همکاران ما در این دپارتمان با تحصیل در زمینه مهندسی صنایع و همچنین تجربه کاری مناسب در زمینه تولید نرم افزار در این زمینه بسیار با تجربه هستند.

تجزیه و تحلیل سیستم

پشتیبانی از پرتال های شیرپوینتی

واحد تست و پشتیبانی

 

دپارتمان تست و پشتیبانی شرکت، در حقیقت دپارتمان کارآزموده ایست که با برقرار ارتباط مناسب با مشتریان محترم و کارفرمایان عزیز، به طور مداوم سعی در رفع مشکلات احتمالی نرم افزار و همچنین دریافت نیازمندی های جدید آنها دارد. همچنین وظیفه تست کامل سامانه های تولید شده در هر یک از دپارتمان ها، بر مبنی سناریو تست بر عهده این واحد است. همکاری تنگاتنگ ما با شما و همچنین وجود سیستم تیکتینگ شرکت رهیاب رایان فردا، می تواند آسایش شما را از حضور دائمی ما در کنار خود را تضمین کند.

واحد ادمین شیرپوینت

یکی از نیازمندی های مهم شرکت هایی که از شیرپوینت استفاده می کنند، نگهداری مناسب از شیرپوینت و همچنین انجام تنظیمات لازمه بر روی فارم ها و رفع خطاهای احتمالی و بالا نگهداشتن دائمی سرویس های شیرپوینت است. دپارتمان مدیریت شیرپوینت ما موارد مورد نیاز شما در این زمینه را برآورده می کند. همچنین رفع مشکلات و حفره های امنیتی، شرکت در جلسات هاردنینگ شیرپوینت، حضور در جلسات طراحی فرایند ها و ... از جمله خدماتی است که زیر نظر دپارتمان مدیریت شیرپویت در حال انجام است.

ادمین شیرپوینت

 

ما در رهیاب در تلاشیم تا با کرد هم آوردن تخصص های مورد نیاز و همچنین ایجاد محیطی مفرح، با گرد آوری امکانات مناسب، تیمی سرحال و چابک و شاد را گرد هم آوریم و در کنار رشد و تعالی خود، جهت نیازمندی های مشتری و رسیدن به هدف های شخصی و اجتماعی خود تلاش کنیم. امیدوارم در این راه شما را نیز در کنار خود داشته باشیم. اگر علاقه به همکاری با واحد فن آوری اطلاعات شرکت رهیاب رایان فردا را دارید، وارد صفحه همکاری با ما شده و رزومه خود را تکمیل کنید تا با شما در تماس باشیم. در صورتی که علاقه مند به اطلاع راجع به خدماتی هستید که می توانیم ارائه دهیم، جزئیات این خدمات را می توانید در صفحه خدمات مطالعه کنید. همچنین محصولات و راهکارهای عمومی و پکیج های ما را در صفحه محصولات دنبال کنید.