مشاوره شیرپوینت

شیرپوینت نرم افزار بسیار فراگیری است، شرکت های زیادی برای رفع نیازمندی های گوناگون از شیرپوینت استفاده کرده اند. پورتال های سازمانی، پیاده سازی فرایندهای سازمانی، DMSها، سیستم های سفارشی با توجه به گردش کار شرکت، داشبورد های مدیریتی و اطلاع رسانی و ... گوشه ای از نیازمندی های سازمان ها و شرکت هایی است که در حال استفاده از شیرپوینت هستند. اگر سازمان و یا شرکت شما هم علاقه به استفاده از شیرپوینت دارد، اگر برای استفاده از شیرپوینت خود نیازمند دریافت خدمات مشاوره و یا راهنمایی هستید، اگر در پیاده سازی شیرپوینت خود دچار مشکل شدید، و یا به هر نحوی نیازمند دریافت مشاوره هستید، رهیاب رایان فردا را همراه خود بدانید. همواره آماده ارائه خدمات مشاوره به شما هستیم.

نصب و راه اندازی شیرپوینت

شاید در نگاه اول نصب شیرپوینت کار پیچیده ای به نظر نرسد، ولی می بایست این نکته را مد نظر قرار دهید که نصب شیرپویت با استفاده از  Wizard چندان کار حرفه ای و عاقلانه ای نیست، خصوصا اگر شما بنا به استفاده از شیرپوینت برای کل سازمان و با تعداد کاربر قابل توجهی را داشته باشید. پیشنهاد می کنم که این وظیفه را به رهیاب رایان فردا واگذار کنید. در انتهای کار با دریافت اسناد نصب، از روند نصب شیرپوینت خود به طور کامل مطلع خواهید شد.

 

هوش تجاری

شرکت ها و سازمان های بسیاری وجود دارند که اطلاعات زیادی را در نرم افزارهای مختلف خود گردآوری کرده اند. فایل های اکسل، سامانه های سفارشی، نرم افزارهای فروش و بازاریابی، CRMها، سامانه های مالی و اداری، سیستم های اطلاعات بیمارستانی و هتلداری و بسیاری از انواع سامانه های دیگر. برای رسیدن به راهکاری مناسب برای تولید داشبورهای مدیریتی، گزارشات تجمیعی، نمودارها و اطلاعات تجمیعی از سیستم ها و بانک های اطلاعاتی پراکنده می توانید به تیم قدرتمند رهیاب رایان فردا اعتماد کنید. کارشناسان حرفه ای و با تجربه ما، نیاز شما را در حوزه هوش تجاری مرتفع خواهند ساخت.

بروزرسانی و مهاجرت شیرپوینت

اگر شیرپوینت را دنبال می کنید، حتما می دانید که شرکت مایروسافت از سال 2003  تا به امروز و در فواصل زمانی اقدام به انتشار نسخه های جدید شیرپوینت نموده است که در هر نسخه امکانات بسیاری را اضافه کرده است. یکی از کارهای سخت و پیچیده شیرپوینت Migration یا مهاجرت از نسخه قدیمی به نسخه جدید است. به شما اطمینان می دهیم که می توانید با آرامش خیال،Migration  شیرپوینت خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی راجع به حجم بالای اطلاعات خود ، فرم ها و فرایندها نسخه قدیمی، راهکارهای مورد استفاده در شیرپونت و ... نباشید.

برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای سفارشی

شاید شما هم به دنبال تولید نرم افزارهای مورد نیاز خود تحت پلتفورم شیرپوینت و یا نرم افزاری کاملا مستقل باشید. در صورتی که از شیرپوینت استفاده می کنید دپارتمان توسعه نرم افزار شرکت رهیاب رایان فردا کاملا آماده است که با بالاترین استاندارد ها و کیفیت نیاز های شما را برطرف سازد. همچنین برای تولید نرم افزارهای سفارشی مستقل که وابسته به محیط شیرپوینت نداشته باشند، آماده همکاری هستیم.

برندینگ شیرپوینت

استفاده از امکانات پیش فرض شیرپوینت چیزی است که اکثر شرکت ها از آن استفاده می کنند. نکته بسیار مهم آن است که اگر شما می خواهید شیرپوینت خود را به عنوان سایت خود استفاده کنید و یا می خواهید ظاهر شیرپونت شما از پیش فرض اصلی آن متفاوت باشد و همچنین کاربر پسند تر و زیباتر باشد، نیاز به تغییر ظاهر صفحات پیش فرض شیرپوینت دارید. برندینگ شیرپوینت از جمله خدمات پیچیده ای است که در فهرست خدمات شرکت رهیاب رایان فردا قرار داد.